alışverişin en eğlenceli hali


bazaaryum hakkında.

Mk Bazaaryum, 2000 yılında ilk mağazası olan Manavgat Pazaryum AVM ile kapılarını ticaret hayatına açtı. Uzun yıllardır ticaret ve perakende sektöründe faaliyet göstermekte olan Mehmet Kayacan, Pazaryum AVM haricinde ticaret ve finans sektörlerinde de iştiraklarda bulunmaktadır. 

Her yıl yüzbinlerce ürünün müşterileriyle buluşturulduğu, sayısızca mutlu müşteriye sahip olan Pazaryum Alışveriş Merkezi 2013 yılında Alanya'da yeni mağazasını açmıştır ve faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Ev tekstilinden oyuncaklara, giyimden bijuteriye, elektronik malzemelerden spor aletlerine kadar sayısızca kategoride sayısızca ürünü, en uygun fiyatlar ve en kaliteli şekilde müşterilerine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik. Hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik! Sizler için güler yüzlü hizmet, keyifli bir alışveriş sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

2018 yılının sonları itibari ile Pazaryum adı yerine MK Bazaaryum ile devam etmekteyiz.


MİSYONUMUZ.

MİSYONUMUZ.

Doğru ve güvenilir olmak, müşterilerimizden en ufak bir olumsuzluğu dahi onarabilmek adına her günün üzerine koyarak çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ.

VİZYONUMUZ.

Kurulduğumuz günden bu güne geldiğimiz nokta, bugünden sonra gideceğimiz yer; tüm bunların bilincinde başarılı olmayı hedefliyoruz.

SOSYAL SORUMLULUK.

SOSYAL SORUMLULUK.

Çevre bilinci ve insanlığa olan duyarlılığımız, çocuklarımıza bırakacağımız dünya temel prensiplerimiz arasında bulunmaktadır.

KURUMSAL BİLGİLER

Şirket Bilgileri

Ünvan: Pazaryum Pazarı Alışveriş Merkezi Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi: Manavgat
Vergi No: 723 039 3285
Mersis No: 0723039328500013
Ticaret Odası: Matso
Ticaret Sicil No: 6933

Banka Bilgileri

Banka Adı: T. Garanti Bankası A.Ş.
Şube: Manavgat
Şube No: 115
Hesap No: 6294678
IBAN: TR75 0006 2000 1150 0006 2946 78

NEDEN BİZ?

Bizleri seçmeniz için bir çok sebebiniz var! Eksiklerimizi de bilmekte ve kapatmak için çaba sarfetmekteyiz.

  • Geniş Ürün Yelpazesi
  • Güler Yüzlü Satış Temsilcileri
  • Satış Sonrası Destek
  • Kaliteli Hizmet
  • Güvenilir Ticaret
  • Online Mağazacılık