alışverişin en eğlenceli hali


sık sorulan sorular.


Ürün Çeşitleriniz Nelerdir?

Mutfak ve banyo gereçleri, yetişkin ve çocuk giyim, oyuncak, spor aletleri, elektrikli ev aletleri, elektronik malzemeler, giyim aksesuar, kırtasiye, ev tekstili, inşaat malzemeleri, mobilya, halı, hediyelik eşya, dayanıklı malzemeler ve temizlik ürünleri gibi yüzlerce markanın sayısızca ürününü barındırmaktayız.

Ürünlerin Garanti Şartları Nelerdir?

Ürünlerin çeşitlerine göre garanti şartları da değişiklik göstermektedir. Ancak her ne olursa olsun tüm ürünlerimiz garanti altında ve Pazaryum güvencesindedir.

Hangi Bölgelerde Hizmet Vermektesiniz?

Şuan için sadece Manavgat'ta hizmet vermekteyiz.

Online Olarak Ürünlerinize Ulaşmamız Mümkün Mü?

Uzun bir süredir online olarak n11.com ve hepsiburada.com üzerinde mağazamız mevcuttu, ancak geçici bir süre bu hizmeti durdurduk. En kısa sürede tekrar devam edeceğiz.

Destek Sisteminiz Mevcut Mu?

Satış sonrası üründen memnun kalmamanız ve iade etmek isteminiz durumunda sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca ürün alımı sırasında, öncesinde ve sonrasında da sizlere bilmek istedikleriniz konusunda destek verecek uzman bir ekibimiz bulunmaktadır.

İş Ortaklığı Üzerine Çalışmalarınız Mevcut Mu?

Bu konu ile ilgili düşünce, ilgi veya önerilerinizi bizlere mail ya da gerekli iletişim kanallarından bildirebilirsiniz.

SORUNUZA CEVAP BULAMADINIZ MI?

Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız bizimle iletişime geçerek sorununuza özüm bulabilirsiniz.

Bize Ulaşın